Wesołe Wygibasy Śliczna

Szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze? Zapraszamy do naszego żłobka na Ślicznej 36A, gdzie dbamy o komfort, edukację i szczęście maluchów.

Wesołe Wygibasy - Niepubliczny Żłobek przy ulicy Ślicznej 36A to nasza czwarta placówka, która oferuje nie tylko opiekę, ale także bogaty zestaw atrakcji dla najmłodszych.

Długo szukaliśmy idealnego miejsca w naszej okolicy, aby móc zapewnić opiekę jeszcze większej liczbie dzieci. Teraz maluchy mogą być spokojne, wiedząc, że są pod opieką doświadczonych i troskliwych osób. Nasze wnętrza utrzymane są w delikatnych, pastelowych kolorach, tworząc atmosferę przypominającą pokój dziecięcy, gdzie najmłodsi czują się jak w domu.

Dodatkowo, nasza placówka została wyposażona w klimatyzację oraz system rekuperacji, zapewniając czyste i świeże powietrze dla naszych podopiecznych.

Oprócz tego, oferujemy nowoczesny plac zabaw, który zachęca do aktywności i zabawy, rozwijając jednocześnie umiejętności ruchowe i społeczne dzieci.

Czesne w całości pokrywane z projektu maluch + 2022 2029 oraz dotacji urzędu miasta Kraków

Plan Dnia

Żłobek jest czynny jest czynny w godzinach 7:00 do 17:00
Bardzo proszę aby przyprowadzać dziecko do godziny 08:30
Jeśli dziecko nie zostaje na leżakowanie (wychodzi po obiedzie) to proszę odebrać dziecko do godziny 12:00

Plan Dnia

Zajęcia Dodatkowe

Galeria

Przekonajcie się sami, jak radośnie i twórczo spędzają czas Wasze maluszki w naszym żłobku „Wesołe Wygibasy” w Krakowie.
Zapraszamy do obejrzenia tych pięknych chwil, które pokazują miłość, radość i rozwój naszych dzieci.
Zdjęcia ukazują różnorodne wydarzenia i chwile z życia maluszków w naszej placówce.