KLUB MALUCHA

wesole wygibasy, poranki bez mamy

Klub Malucha – to kontynuacja cieszących się dużym powodzeniem ”Poranków bez mam”.
Największą zaletą naszego klubu są warunki jakie zapewniamy dzieciom. W klubie przebywają dzieci w wieku 15 miesięcy do 3 lat (w wyjątkowych przypadkach do 4 lat). Grupa liczy do 15 dzieci na 3 opiekujące się ciocie. Stawiamy na dobrą opiekę, dzieci są u Nas zadbane, najedzone, szczęśliwe i bardzo kochane. Ponieważ opiekunek jest sporo dzieci są traktowane indywidualnie i zawsze znajdują czas na rozmowę z dzieckiem.

Państwa dziecko będzie otrzymywać od nas moc atrakcji. Każdego dnia będą odbywały się inne zajęcia dodatkowe:

  • 2 razy w tygodniu język angielski, gdzie poprzez zabawę, piosenki, wierszyki będziemy wprowadzać dzieci w świat anglojęzyczny,
  • 1 raz w tygodniu będzie nas odwiedzać Pani logopeda z zajęciami „Języczek wędrowniczek – gimnastyka buzi i języka dla smyka”,
  • 1 raz w tygodniu będą odbywać się zajęcia umuzykalniające z wykorzystaniem instrumentów, z tańcami i nauką piosenek, połączone z aerobikiem (specjalność cioci Justynki),
  • 1 raz w tygodniu zajęcia „Kreatywny maluszek” gdzie będziemy wykorzystywać różne formy plastyczne i sensoryczne, m. in. ceramika, masy plastyczne, farby, wyklejanki.

Wesołe Wygibasy posiadają swoje 2 ogrody. Jeden mniejszy, z którego korzystamy otwierając w upalne dni frontowe witryny. Drugi duży za domem, gdzie z dala od spalin samochodowych wśród drzew dzieci biegają i bawią się na placu zabaw.

Wyżywienie dla dzieci mogą państwo przynosić sami (śniadanie oraz obiadek) lub zdecydować się na catering (obiadek). Podwieczorek w postaci owoców, jogurtów, przekąsek, wody, soków, itp. zapewnia Klub.

CENNIK:
Czesne w naszym Klubie wynosi 799zł (od stycznia będzie możliwość otrzymania dofinansowania z Urzędu Gminy oraz z projektu Maluch).
Jeżeli dziecko nie będzie przebywało w pełnym wymiarze godzinowym mogą Państwo zdecydować na wykupienie pakietów:
Pakiet nr 1:  110 godzin do wykorzystanie w ciągu miesiąca – 600 zł
Pakiet nr 2:  50 godzin do wykorzystania wciągu miesiąca – 400 zł
Pobyt jednorazowy – 12 zł za godzinę.
Obowiązuje jednorazowe wpisowe w wysokości 350 zł. Przeznaczone jest ono wyłącznie na potrzeby dzieci. Pokrywa koszty ubezpieczenia, prezent oraz organizacje przyjęcia urodzinowego i mikołajkowego oraz artykuły plastyczne i higieniczne.

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA:
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. OD 08.00 DO 16.00
ZAPISY ORAZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE POD NR TEL. 697560022
ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO SKORZYSTANIA Z FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

© WesoleWygibasy.pl 2018