KLUB MALUCHA

wesole wygibasy, poranki bez mamy

Klub Malucha Wesołe Wygibasy to kameralny żłobek mieszczący się w domu jednorodzinny z ogrodem.
Pracujemy w godzinach 7:00-17:00.

Największą zaletą naszego klubu są warunki jakie zapewniamy dzieciom. W klubie przebywają dzieci w wieku 1 do 3 lat. Grupa liczy 15 dzieci na 3-4 opiekujące się ciocie. Stawiamy na dobrą opiekę, dzieci są u Nas zadbane, najedzone, szczęśliwe i bardzo kochane. Ponieważ opiekunek jest sporo dzieci są traktowane indywidualnie i zawsze znajdują czas na rozmowę z dzieckiem. Wszystkie opiekujące się dziećmi ciocie same są mamami.

Dziecko otrzymuje w naszym żłobku moc atrakcji. Każdego dnia odbywają się inne zajęcia dodatkowe:

  • 2 razy w tygodniu język angielski, gdzie poprzez zabawę, piosenki, wierszyki wprowadzamy dzieci w świat anglojęzyczny (wtorek i czwartek).
  • 1 raz w tygodniu odwiedza nas Pani logopeda z zajęciami „Języczek wędrowniczek – gimnastyka buzi i języka dla smyka”, logopeda wykonuje dzieciom diagnozę logopedyczną (piątek).
  • 1 raz w tygodniu odbywają się zajęcia umuzykalniające z wykorzystaniem instrumentów, z tańcami i nauką piosenek, połączone z aerobikiem (specjalność cioci Justynki) (środa).
  • 1 raz w tygodniu zajęcia „Kreatywny maluszek” gdzie wykorzystujemy różne formy plastyczne i sensoryczne, m. in. ceramika, masy plastyczne, farby, wyklejanki (poniedziałek).
  • 1 raz w tygodniu dzieci spotykają się z Panią Magdą, która prowadzi z dziećmi rytmikę z gitarą (środa).

Wesołe Wygibasy posiadają spory ogród z placem zabaw (ogród znajduje się na tyłach budynku z dala od zgiełku, w otoczeniu drzew iglastych). Dzieci wychodzą również na spacery na pobliskie łąki.

Wyżywienie dla dzieci w formie cateringu dostarcza nam firma Kuchnia Malucha. Dzieci każdego dnia otrzymują 4 posiłki w cenie 11,50 zł (na chwilę obecną).

CENNIK: Czesne w naszym Klubie wynosi ok 509-560zł zł (cena wyjściowa 900 zł)
Od stycznia 2018 r nasz Klub posiada dotacje z Urzędu Miasta.
Pobyt jednorazowy – 12 zł za godzinę (w miarę wolnych miejsc).

Obowiązuje jednorazowe wpisowe w wysokości 350 z (płatne raz na rok). Przeznaczone jest ono wyłącznie na potrzeby dzieci. Pokrywa koszty ubezpieczenia, prezent oraz organizacje przyjęcia urodzinowego i mikołajkowego oraz artykuły plastyczne i higieniczne.

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA:
ZAPISY ORAZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE POD NR TEL. 697560022
ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO SKORZYSTANIA Z FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

© WesoleWygibasy.pl 2018