AKTUALNOŚCI

TUPTUSIE – NOWY SEZON

13 września zapraszam rodziców wraz z dziećmi w wieku 1-2 lata na pierwsze w tym sezonie zajęcia rozwojowe grupy Tuptusie. Będziemy spotykać się co środę o godz.17:30.
Zajęcia mają na celu integracje dzieci, umuzykalnienie poprzez wspólne zabawy przy muzyce. Zależy mi również, aby w trakcie tych 45 minut wspólnej zabawy dzieci miały poczucie bliskości ze swoimi rodzicami i wspólnej z nimi zabawy. Będziemy tańczyć, ćwiczyć, gnieść masę solną, udawać zwierzątka i poznawać cała masę zabaw dziecięcych.

ZAPISY ORAZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
POD NR TEL. 697560022


WESOŁE WYGIBASKI – ZACZYNAMY NOWY SEZON

11 września o godz.17:30 rozpoczynamy nowy sezon zajęć kierowanych do dzieci w wieku 2-3 lata wraz z rodzicami. Zajęcie te mają na celu przybliżenie dziecku i rodzicom tematów, zabaw i integracji przedszkolnej. Spotykamy się raz w tygodniu na 60 minut. W trakcie zajęć gramy na instrumentach, tańczymy, poznajemy zabawy ruchowe oraz wykonujemy proste prace plastyczne. Spotkania są tematyczne i zgodne z kalendarzem przedszkolaka.
Dziecko po takim rocznym kursie jest przygotowane do rozpoczęcie życia przedszkolaka.

Zapraszam poniedziałki godz: 17:30-18:30
oraz piątki godz:18:00-19:00 (dzieci ciut starsze 2,5-4 lat)

ZAPISY ORAZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
POD NR TEL. 697560022


KLUB MALUCHA – ZAJĘCIA ROZWOJOWE

Od sierpnia w Klubie Malucha dzieci będą miały prowadzone zajęcia zorganizowane, mające na celu pobudzanie ich rozwoju. Każdego dnia po śniadaniu (9:30-10:15) będą odbywać się specjalne zajęcia:

  • 2 razy w tygodniu język angielski, gdzie poprzez zabawę, piosenki, wierszyki będziemy wprowadzać dzieci w świat anglojęzyczny,
  • 1 raz w tygodniu będzie nas odwiedzać Pani logopeda z zajęciami „Języczek wędrowniczek – gimnastyka buzi i języka dla smyka”,
  • 1 raz w tygodniu będą odbywać się zajęcia umuzykalniajace z wykorzystaniem instrumentów, z tańcami i nauką piosenek, połączone z aerobikiem (specjalność cioci Justynki),
  • 1 raz w tygodniu zajęcia „Kreatywny maluszek” gdzie będziemy wykorzystywać różne formy plastyczne i sensoryczne, m. in. ceramika, masy plastyczne, farby, wyklejanki.

Zapraszamy mamy jeszcze 2 wolne miejsca..!!
ZAPISY ORAZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
POD NR TEL. 697560022


UWAGA! 01-31.07.2017r. – PRZERWA WAKACYJNA!

Moi drodzy od 01 do 31 dnia lipca odpoczywamy, ale tylko fizycznie. Ponieważ myślimy, myślimy intensywnie już o sierpniu (przynajmniej ja). Więc w lipcu nie pracujemy, ale jesteśmy pod telefonem 697560022 . Od sierpnia zapraszamy do Klubu Malucha, a od września na wszystkie inne zajęcia i urodziny!!!


PORANKI BEZ MAMY – ZAKOŃCZENIE

W piątek 30.06.2017r. zakończyliśmy w Porankach bez Mamy rok szkolny. Dzieciom zaczęły się wakacje! Niektóre maluszki pójdą we wrześniu do przedszkola, inne wrócą do nas w sierpniu (na szczęście). Było dużo wzruszeń, całusów i niespodzianek.
Dziękuje Wam bardzo za ten rok!


AKTUALNY GRAFIK ZAJĘĆ

Przedstawiamy aktualny plan zajęć i zachęcamy do zapisów.

ZAPRASZAMY!
ZAPISY ORAZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
POD NR TEL. 697560022


GRUPA WESOŁE WYGIBASY!

Dziś pożegnałam kolejną grupę trzylatków. Smutno mi troszkę, bo przez 10 miesięcy, co tydzień razem tańczyliśmy, śpiewaliśmy i rozmawialiśmy o wielu ciekawych rzeczach. Zrobiliśmy wspólnie masę prac plastycznych. Aż miło patrzeć jak urośli i stali się prawdziwymi przedszkolakami!

Powodzenia moja kochana drużyno!!!!


ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA OTWARTE!

Serdecznie zapraszamy na zajęcia otwarte do Wesołych Wygibasów!
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 1-4 lata z rodzicami!
Zajęcia odbędą się:
30 maja w godz 10:30-12:30
05 czerwca w godz 16:30-18:30
Zobaczą Państwo jak pracujemy z dziećmi i gdzie pracujemy.
Dzieci poznają nasza salę oraz ogród. Jesteśmy pewni, że miło spędzicie czas.
Ponieważ szykujemy niespodzianki dla każdego dziecka, prosimy o zapisy!

W sierpniu ruszamy z KLUBEM MALUCHA i zostało jeszcze parę wolnych miejsc!
Po wakacjach normalnym trybem odbywać się będą również nasze stałe zajęcia południowe. Zajęcia rozwojowe, ruchowe, plastyczne z elementami sensoplastyki oraz angielski dla dzieci od 2 roku życia, urodziny i bale przebierańców!

ZAPRASZAMY!
ZAPISY ORAZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
POD NR TEL. 697560022


OTWIERAMY KLUB MALUCHA!

Z przyjemnością informuje, iż od sierpnia 2017r. ruszamy w Wesołych Wygibasach z Klubem Malucha. Otrzymaliśmy wszystkie wymagane pozwolenia i będziemy wciągnięci do grona krakowskich żłobków i klubów dziecięcych.
Przyjmujemy maluszki od 18 do 36 miesiąca (w sytuacjach wyjątkowych do 4 roku życia). Grupa będzie miała max.15 dzieci na 3 opiekunki.
Zostało nam dosłownie parę wolnych miejsc, pozostałe zapełniły się jeszcze przed ogłoszeniem naboru. Kto nas zna wie, że u nas jak w domu, dzieciom jest dobrze i wesoło. W maju zapraszamy na dni otwarte.

ZAPRASZAMY!
ZAPISY ORAZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
POD NR TEL. 697560022


ANIMACJE WESELNE

Wesołe Wygibasy i nasze Animacje weselne!
Dom Weselny „Vangelis” Węgrzce. Dziękujemy za zaproszenie.


ZAPISY NA ZAJĘCIA – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej, szybkiej i prostej formy kontaktu.


 WESOŁE WYGIBASY POMAGAJĄ!

Odwiedziliśmy dziś Dom Samotnej Matki w Krakowie na ul. Przybyszewskiego i zawieźliśmy dary dla mam i dzieciaczków!! Szczególne podziękowania dla Natalii Bojda – masz wielkie serce!!!!

NOWA AKCJA..!

Jeśli macie ochotę dołączyć do naszego grona to aktualnie zbieramy artykułu papiernicze dla dzieci ze Szpitala św. Ludwika na ul Strzeleckiej, dla oddziału stałego i dziennego.
Dzieciaki chodzą tam do szkoły i przechodzą terapie. Uwierzcie mi, że dzieci tam wracają do równowagi! Wiem od pań ze świetlicy, że potrzebują: farb, bloków, klejów, zeszytów, kredek, długopisów, bibuły, itp.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
POD NR TEL. 697560022

© WesoleWygibasy.pl 2017